6. 4. 2018

Chci přispět

Příběhy Pavlíka i dětí z Demosthenes jsou smutné i radostné zároveň. My máme velkou radost, že jim můžeme pomáhat. Naše cesty už se propletly. Pokud i vás příběhy dětí z podporovaných projektů zasáhly tak jako nás a rozhodli jste se jejich aktivity a potřeby podpořit, zašlete, prosím, finanční dar na transparentní účet fondu: 000000-5150785379/0800.

Můžete poslat částku bez variabilního čísla, nadační fond ji pak využije na některý z podporovaných projektů. Nebo můžete přispět na konkrétní vámi vybraný projekt. Pak, prosím, zadejte i variabilní číslo: pro Pavlíka 001, pro centrum Demosthenes 002, pro Přístav naděje – Jirka a Vojta 003, Lukášek 004, Tomík 005.

Pokud chcete zaslat Potvrzení o daru, napište nám na jana@betterbrand.cz. Potřebujeme znát Váš email, na který potvrzení zašleme, ale také Vaše celé jméno a adresu trvalého bydliště.

Informace o transparentním účtu najdete zde.

Přehled přispívání

Cílem naší podpory v centru Demosthenes je pomoci klientům lépe se vyrovnat i bojovat s jejich hendikepem. Podporujeme tyto děti přímo, a to tím, že od nás centrum dostává rozvojové hračky z hračkářství Kidtown.cz, které jim práci s nimi usnadňují a především dělá velkou radost samotným dětem. Pro svou práci však centrum potřebuje také ideální a funknční zázemí. A proto finančně podporujeme i takové věci, jako je pořízení a opravy nového vybavení, osvětlení nebo sociálního zařízení. Konkrétně finance letos poskytneme na tyto potřebné projekty:

 • Oprava světel v třídách v denní části               50 000 Kč          zaplaceno a hotovo
  – návrh projektu je od firmy Rottig elektro
 • Oprava výtahu na stravu pro denní pobyt      217 000 Kč
  – současný výtah je z hygienických důvodů a norem nedostačující
  – návrh projektu je od firmy OTIS
 • Rekonostrukce sociálního zařízení tříd          2 x 97 000 Kč + rezerva 2 x 20 000 Kč
  – návrh projektu je od firmy ŠaV interiery

Celková potřebná částka                                            498 600 Kč

Také malému Pavlíkovi přispíváme na veškeré přístroje a aktivity, které mohou pomoci rozhýbání jeho ručičky. Jsme rádi, že na první se nám už podařilo vybrat a přístroj jsme už mohli pořídit.

 • Přístroj BTL 4610 a elektrody                           22 330,55 Kč       zaplaceno a pořízeno
 • Držák hrotu bodové elektrody                          884 Kč                 zaplaceno
 • Rehabilitace                                                       100 000 Kč          postupně hradíme

Přispíváme také dětem a jejich rodinám v složité finanční a sociální situace. Děti, které podporují aktivity Přístavu naděje.

 • Přeměna bytu rodiny Jirky a Vojty                 133 277,62 Kč      
 • Přeměna pokoje a věci pro Lukáše                31 827, 13 Kč a dál vybíráme
 • Přeměna wc pro Tomíka na vozíku                nyní vybíráme