6. 4. 2018

Ida Křížová

Myslím, že se mnou získal nadační fond nadšence pro práci, která mne baví. Založit nadaci bylo vždy mým životním snem. Dříve jsem přemýšlela hlavně o pomoci starým lidem, na které se tady hodně zapomínalo. Pak se mi ale narodila Ester a pár let poté Hugo a musela jsem některé sny upozadit. Spolupracovala jsem proto s nadačními fondy či asociací paraplegiků alespoň v oblasti PR. Když mi Jana nabídla být součástí Nadačního fondu Kidtown, neváhala jsem ani chvilku. Děti jsou už teď větší a já si můžu dovolit věnovat čas pomoci druhým. Věřím, že se nám podaří podpořit hezké a hlavně potřebné projekty.

Po pracovní stránce jsem spíš nadšený workoholik. Prošla jsem agenturami Ogilvy & Mather, Leo Burnett a Starcom, kde jsem měla na starosti plánování a nákup médií. Logicky mě to tak táhlo hlouběji k reklamě, marketingu, lákala mě ale i nakladatelská a vydavatelská činnost. To všechno jsem si zrealizovala ve své firmě Mamadam, kterou jsem založily se sestrou v roce 2006. Karolina se později vydala svou cestou a já jsem od roku 2015 jediným vlastníkem.

Relaxovat moc neumím, ale vím, že to je strašně důležité a učím se to. Největší radost mi dělají mé dvě děti, které miluji nadevše. Trávím s nimi co nejvíce času, podnikáme spolu spoustu věcí a to mě nabíjí energií.